קייטנות במוזיאונים
בוגרי גן חובה עד כיתה ח'
בתוכנית
"הרפתקה בארץ השמש העולה" – מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית:
נכיר את התרבות היפנית ונחווה אותה באופן יצירתי במיוחד! נבקר בתערוכות במוזיאון וניצור בהשראתן, נלמד על אודות השפה היפנית, על הלבוש היפני ועל חיי היום-יום ביפן. נשמע סיפורים מהמיתולוגיה היפנית - על גיבורים, רוחות ושדים. נתנסה וניצור בטכניקות יפניות שונות, ביניהן: אוריגמי, קליגרפיה, קיריגמי, מנגה, אימוני לחימה, בישול יפני ועוד.
מועדים:
מחזורים בני 5 ימים, החל מה- 04.08.19, בין השעות 8:00 – 16:00
מיועד לגילאים:
בוגרי גן חובה עד כיתה ו'

"נפלאות עולם הים" - המוזיאון הימי הלאומי:
הקייטנה תפגיש את הילדים עם העולם המרתק והמסתורי של הים. נלמד על האנשים שחיו ופעלו בקרבת הים ועל תרבויות ימיות לאורך הדורות, על גיבורי העל הימיים, שודדי הים הנועזים ועוד. הפעילות מבוססת על ביקורים בתערוכות השונות ומזמנת מפגש עם מוצגים ייחודיים ומקוריים במוזיאון. נשלב משחקי גלריה וכתבי חידה בתערוכות ויצירה בסדנאות במגוון טכניקות וחומרים בהשראת תכני המוזיאון. בנוסף, נצא לסיורים באתרים הקשורים לים בסביבת המוזיאון - מוזיאון ההעפלה וחיל הים, סיור בשכונת בת-גלים ועוד.
מועדים:
מחזור בן 5 ימים, החל מה- 28.07.19, בין השעות 8:00 – 16:00
מיועד לגילאים:
בוגרי גן חובה עד כיתה ו'

מחנה אמנות נודד לנוער
מחנה האמנות מתקיים במוזיאוני חיפה השונים, בכל יום במוזיאון אחר. במהלך שבוע יצירתי במיוחד ניצור במיני טכניקות אמנות ייחודיות בסדנאות מגוונות: צילום, ציור, פיסול, גרפיטי, הדפס ועוד. נבקר במוזיאוני חיפה השונים ונסייר במרחב העירוני: נגלה את העיר מנקודות מבט מעניינות כהשראה ליצירותינו, נתוודע לתרבות היפנית, נבקר במוזיאון הרמן שטרוק לסדנת הדפס וגרפיטי, נצייר ונצלם את העיר מנקודת מבט מרהיבה אל מפרץ חיפה ממוזיאון מאנה-כץ, בשכונת בת גלים ובעיר התחתית.
מועדים:
מחזורים בני 5 ימים (21-25.07.19, 4-8.08.19), בשעות 8:00 – 16:00
מיועד לגילאים:
בוגרי כיתה ד' עד כיתה ח'

קייטנת אמנות וחיות אחרות
בקייטנה נלמד את שפת האמנות דרך מגוון של פעילויות המשלבות חוויה חברתית של משחק, יצירה ועבודת צוות, דיון, פיתוח המחשבה וביטוי אישי, פיתוח אחריות אישית וערכים של כבוד לסביבה ולאדם. נבקר בתערוכות, נעבוד בסדנאות מקצועיות במגוון חומרים וטכניקות, ונכיר חברים חדשים.
מועדים:
28.7.19 - 01.08.19.


מידע נוסף והרשמה
עלות:
  • 790 ₪ למחזור (כולל ארוחת בוקר וארוחת צהריים חמה)
  • 10% הנחה לזכאים
  • מחירים מיוחדים לנרשמים ליותר ממחזור אחד.
מקום:
שישה מוזיאוני חיפה

הערות:
  • מספר הנרשמים מוגבל
  • פתיחת הקייטנה מותנית במינימום נרשמים
לפרטים והרשמה:
מוזיאוני חיפה
טלפון: 04-8534774
דוא"ל: education@hms.org.il
אתר: www.hms.org.il
לקייטנות נוספות – לחצו כאן